NewsCloud - доступные новости для всех

Якщо Лавру віддадуть Київському патріархату, Росія може піти на Київ - релігієзнавець

Після того, як Києво-Печерську Лавру віддадуть у підпорядкування Київському патріархату, Російська Федерація може ввести війська в українську столицю. Прикриваючись причиною захисту вірян своєї церкви. Про це в коментарі News-Cloud.net заявив релігієзнавець, представник Мінкульту Андрій Юраш. Він прокоментував петицію на сайті міськради про проведення референдуму щодо перепідпорядкування Києво-Печерської лаври - Київському патріархату.
Якщо Лавру віддадуть Київському патріархату, Росія може піти на Київ - релігієзнавець
"Можна лише уявити, якщо навіть теоретично хтось спробує змінити належність Києво-Печерської Лаври — це викличе міжнародний скандал, який використає Росія. З огляду на її методи ведення зовнішньої політики, вона може навіть увести в столицю свої війська, щоб захистити вірян своєї церкви", - сказав він.

Читaйтe тaкжe: Механизмом противовеса азартных игр, должны стать проекты в гуманитарной сфере

У 68 населених пунктах громада змінила підпорядкування церкви Московського патріархату на Київський. Такі дані Департаменту в справах релігії.
"Це переважно села. Там є серйозні проблеми й конфлікти. Зараз Українська православна церква Московського патріархату виносить ці питання на обговорення в Міжнародні організації, до ОБСЄ. При кожній нагоді намагається сигналізувати до керівництва держави, світової спільноти, що це порушення її прав", - розповів Юраш.
Він сказав, що петицію на сайті міськадміністрації вважатимуть "дорадчим консультативним голосом, громадською позицією".
"Петиція — вагомий суспільний факт, якого треба слухатися, розуміти, усвідомлювати. Але законодавство не передбачає того, що будь-яка релігійна організація може накладати вето на іншу організацію. Думка однієї спільноти чи громади ніяк не означає, що можна припинити функціонування іншої релігійної спільноти", - наголосив він.
Нагадаємо, 7 грудня на сайті Київської міськради розмістили петицію про проведення референдуму щодо перепідпорядкування Києво-Печерської лаври - Київському патріархату. Станом на 17.00 вона зібрала 13038 підписів. Це більше, ніж потрібно.
Информационный портал News-Cloud

0 комментариев к новости


Ваше имя: *
Ваш Email: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: