NewsCloud - доступные новости для всех

Коррупция и теневой бизнес в ФФУ

ФФУ втянута в громкий скандал. Журналисты провели собственное расследование и выяснили, что недавние закупки мячей проводились с использованием коррупционных схем. Также был доказан ряд нарушений в качестве футбольного инвентаря Федерации. Сейчас относительно ФФУ открыто криминальное производство
Коррупция и теневой бизнес в ФФУПрезидент Федерации футбола Киева обратился к ФФУ с просьбой прекратить раздачу мячей среди футбольных коллективов, в связи с недавним резонансным расследованием СМИ. Журналистам удалось выяснить, что футбольные мячи ФФУ были куплены по значительно высшей цене, чем они должны стоить. Также в покупке товара использовались коррупционные схемы. Журналисты также доказали, что мячи грубо не отвечают санитарным нормам и могут причинить вред здоровью. Президент Федерации Кочетов также предупредил ФФУ об открытии криминального производства в отношении ФФУ по факту коррупции. 

Несмотря на настоятельную просьбу ФФК, Федерация футбола Украины продолжила раздачу футбольного инвентаря школам и детским коллективам. Что это? Вера в свою правоту или попросту уничтожение вещественных доказательств? Ведь мячи могли изъять для проведения экспертизы в рамках следствия.  Будем продолжать следить за происходящими событиями.
 
Наводим текст обращения Президента Федерации футбола Украины Кочетова к исполнительному директору ФФУ Бондареву М.В.: 

Виконавчому директору ФФУ
Бондареву М.В.
На № 2411 від  09.12.2014р.


Шановний Максиме Валентиновичу!
 
Нещодавно в ефірі національного телебачення, а потім у друкованих ЗМІ та Інтернеті були оприлюднені матеріали журналістського розслідування стосовно  тіньової оборудки із закупівлею ФФУ партії футбольних м’ячів. Автори цієї громадської ініціативи стверджують, що футбольний інвентар  було придбано за ціною, яка значно перевищує його реальну вартість, а також із використанням корупційних схем. Окрім того, згідно експертного висновку №72.90.19-023/13 від 15.11.2013 р., на який посилаються журналісти, згадана продукція не відповідає міжнародним стандартам ігрових м’ячів і відповідно до державних санітарних норм та правил є шкідливою для здоров’я дітей.

Футбольний актив ФФК вважає, що така публічна інформація потребує негайної перевірки компетентними органами, оскільки в ЗМІ фактично прозвучали серйозні звинувачення на адресу керівництва ФФУ, в тому числі, у корупції. Ми сподіваємося, що ця резонансна тема буде ґрунтовно досліджена в рамках кримінального провадження, яке вже відкрито за ст.209 (ч.3) за підозрою у фінансово-господарських зловживаннях управлінського апарату національної асоціації.

Зважаючи на вищевикладене, Федерація футболу м. Києва закликає Вас припинити роздачу вказаних м’ячів серед колективних членів до повного завершення розслідування з цього питання. Адже не виключено, що слідство може вилучити їх як речові докази по справі. Такі аргументи  дають нам підстави взагалі відмовитися від Вашої пропозиції, включаючи і «само вивіз» товару сумнівного походження. Залишаємо за собою право публічно попередити футбольну громадськість країни про небезпеку від реалізації авантюрних планів ФФУ.

З повагою,
Президент Федерації  
Кочетов І.М.

Коррупция и теневой бизнес в ФФУ

Коррупция и теневой бизнес в ФФУ


 
 
Информационный портал News-Cloud

0 комментариев к новости


Ваше имя: *
Ваш Email: *

Подписаться на комментарии

Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введите код: